Strona główna > PROJEKT EFS > Zaj. informatyczne 2010

Zaj. informatyczne 2010

1 lutego 2010 roku rozpoczyna się kurs informatyczny w ramach Projektu „RÓWNY START - kompleksowy program pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów z parafii w Szczecinkach”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Kurs będzie prowadzony w II grupach wiekowych w godzinach 9.00 do 13.40. Oferujemy ciekawe zajęcia, konkursy z nagrodami - więcej informacji w zakładce Plan zajęć.

Zakończenie kursu przewidziano na sobotę 6 lutego br. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

Kurs informatyczny - lista uczestników w 2010 roku

I grupa (szkoła podstawowa)

II grupa (gimnazjum)

Brodowski Dawid